Als vrijwilliger bij NAbij ondersteun je mensen in de laatste fase van hun leven. Deze mensen zijn van alle leeftijden en hebben een klein of geen sociaal netwerk. Zij wonen thuis of zijn opgenomen in een ziekenhuis of in een verpleeg- of zorginstelling in Arnhem en omgeving.
Jij zoekt een plek waar jij je op vrijwillige basis in kunt zetten voor een medemens. Je wilt meedenken, in gesprek gaan, een luisterend oor en een helpende hand bieden. Uitgangspunt is dat wij er zijn voor de mens.
De werkzaamheden bij NAbij zijn geheel afhankelijk van de vraag en de situatie waarin iemand verkeert, maar ook wat jij fijn vindt om te doen. Je bent een belangrijke steun voor iemand die dit nodig heeft, maar ook een collega om samen met ons het verschil te kunnen maken.
Zij kunnen bijvoorbeeld ondersteuning bieden bij het begeleiden naar huis na ontslag uit het ziekenhuis. Een wekelijks of zelfs dagelijks bezoek, meegaan naar de arts of onderzoek, meedenken over de situatie, maar ook samen koken, erop uitgaan enzovoort. Verder in het ziekteproces kunnen zij er overdag en zo nodig ook in de nacht zijn. Na het volgen van hun basistraining word je in overleg ingezet, zodat het ook past binnen jouw andere bezigheden.
Wil je meer weten of je aanmelden? Neem dan contact op met Tjarda van Egmond, coördinator, 06 25397558 of via [email protected] .
Op de website: www.vrijwilligerscentralearnhem.nl
vindt je onder andere een vacaturebank met een overzicht van de vacatures in Arnhem en omgeving.
Vrijwilligerscentrale Arnhem, voor al jouw vragen over vrijwilligerswerk.