Boom bedreigt huis in Bemmel (video)

01 apr 2015, 15:38 Geen categorie

BEMMEL - Op dinsdagavond 31 maart dreigde een boom van meer dan 10 meter een woonhuis op de Groenewei met de grond gelijk te maken. Dankzij heldhaftig optreden van onze brandweer, die met twee wagens was uitgerukt, kon het het naderende onheil dat als een donkere wolk boven Lingewaard hing gelukkig worden afgewend.

Dat er sprake was van onheil bleek toen de boom door de harde wind steeds meer begon over te hellen. Tijdens nadere controle door de eigenaar van het bedreigde woonhuis bleek dat de wortels na elke windvlaag steeds meer zichtbaar werden.

De brandweer wist de boom, door deze met een kabel aan een andere boom te bevestigen, gelukkig naast de woning te laten landen. De bewoners zijn hen zeer dankbaar!

Door E. Ebbers