Rioolwerkzaamheden Zilverkamp Huissen al begonnen

31 aug 2023, 17:35 Gemeenteberichten
rioolreparatiegmbopheusden
GMB Opheusden

In week 35 (28 augustus tot en met 3 september) vinden er rioolwerkzaamheden plaats in De Zilverkamp in Huissen. Het gaat om het gedeelte tussen de Rietbaan en Scheprad/Windzoom.

Deze worden uitgevoerd door aannemer GMB uit Opheusden . Het bestaande betonnen hoofdriool wordt voorzien van een nieuwe kunststof binnen bekleding (dit noemen ze relinen).

Werkzaamheden en hinder

De werkzaamheden worden van binnenuit uitgevoerd. De omgeving ervaart weinig hinder van de werkzaamheden. Vanuit het aanwezige rioolgemaal Rietbaan worden de werkzaamheden uitgevoerd. Wel moeten een aantal toegangsputten bereikbaar zijn. Dit is onder andere de vuilwaterput gelegen achter de woning Scheprad 20 en achter de woning Rietbaan 83. Daarom liggen er rijplaten zodat er voertuigen bij de toegangsputten kunnen komen. Afhankelijk van de weersomstandigheden zijn de werkzaamheden op 1 september gereed.

Toegang tot park

Het park blijft tijdens de werkzaamheden gewoon toegankelijk voor fietsers en voetgangers.