Nationale Wandeluitdaging start ook in Bemmel op 1 juni

22 apr , 10:28gezondheid
7_Nationale Wandeluitdaging(1)
Nationale Wandeluitdaging
Sportservice Lingewaard doet weer mee aan de Nationale Wandeluitdaging 2026.
Vanaf 1 juni wandelen zij elke week, ongeveer twintig weken lang, samen met een groep deelnemers uit Bemmel of in de buurt van Bemmel. Wil je werken aan je gezondheid en (het voorkomen van) diabetes? Je bent van harte uitgenodigd om met hen mee te wandelen.
Op 11 mei is een informatiebijeenkomst over de Nationale Wandeluitdaging in Bemmel. Meer informatie volgt.
Wat is de Nationale Wandeluitdaging?
De Nationale Wandeluitdaging is een wandelprogramma van twintig weken van de Bas van de Goor Foundation met tien weken wandelbegeleiding. Samen met een groep deelnemers en wandelbegeleider wandel je in de buurt. Dat is goed voor je gezondheid en daarnaast ook nog heel gezellig.
Start wandelingen
Op 1 juni om 10.30 uur start de eerste wandeling van de groep in Bemmel. De wandelingen starten om 10.30 uur, maar in overleg met de groep kunnen ze de tijd aanpassen. Ze houden rekening met ieder wandelniveau. Het is daarom niet erg als je (nog) niet zo ver kunt lopen. Samen trainen jullie voor een wandelafstand van 3, 5, 10 of 15 kilometer. Jullie sluiten twintig weken wandelen feestelijk af op het Festival van de Bas van de Goor Foundation op 19 september bij Paleis Soestdijk.
Meer weten?
Op 11 mei organiseert Sportservice Lingewaard een informatiebijeenkomst over de Nationale Wandeluitdaging in Bemmel. Iedereen die interesse heeft is welkom. Locatie en adres volgt.
Meld je aan voor de bijeenkomst door te mailen naar [email protected] of te bellen naar 06-28710314.
Aanmelden
loading

Loading articles...

Loading