
Lions Club Arnhem Arentheem organiseert op vrijdag 20 mei om 16.00 uur een Open Dag bij Bio Manage Kids. Zo kun je kennis maken met deze serviceclub en het project Support de Bio Manage Kids.
Het project Bio Manage Kids is door hen opgestart om zoveel mogelijk kinderen met een handicap te laten paardrijden.
Dankzij de speciaal opgeleide instructeurs, vrijwilligers en de vele hulpmiddelen is het voor deze kinderen mogelijk te werken aan hun geestelijke en lichamelijke gezondheid. Dit alles brengt de nodige kosten met zich mee.
Vandaar dat Arnhem Arentheem het project is gestart, Support Bio Manage Kids , om duizend supporters te werven, van €15,- per jaar. Met de opbrengst kunnen specifieke aankopen voor de manege worden betaald. Dat zijn kosten, zoals paarden, nieuwe zadels, paardentuig en bijvoorbeeld speciale constructies om de kids, letterlijk en figuurlijk, in het zadel te helpen. Stichting Het Gehandicapte Kind vermeerdert jaarlijks de opbrengst met vijfentwintig procent.
Tijdens de Open dag bij Bio Manage Kids in de Wekeromseweg 12 (tegenover Papendal) is de entree gratis. Je kunt kennis maken met alle betrokkenen en zich aanmelden als nieuwe supporter.
Aanmelden via: [email protected] .
Voor meer informatie bel Lion Klaas Dijkstra, 0653 255 638.
De Lions onderhouden onderlinge vriendschap en helpen mensen, in het bijzonder in de regio. De club is opgericht in 1979. De achtentwintig leden komen twee keer per maand bij elkaar en wonen in Arnhem en omgeving.