Kerkdiensten PKN Lingewaard 18 en 25 april

17 apr 2021, 20:37 Kunst & Cultuur
20201123 kerkgebouw gemeentenieuws 9203 2
PKN Huissen

De Protestantse Gemeente Huissen heeft iedere zondag om 10.00 uur een viering in het kerkgebouw aan het Raadhuisplein 35. In verband met corona zijn de vieringen alleen online te volgen.

Later terugkijken blijft gedurende zes dagen na de opname mogelijk.

Kaarten en bloemen

Net als elke geloofsgemeenschap worstelt ook de Protestantse gemeente Huissen binnen de kerk ook met de vraag; ‘hoe houd je contact met elkaar?’. Natuurlijk zijn er elke zondag online vieringen. Die geven zeker een gevoel van samen. Alleen het gevoel van samenZIJN ontbreekt bij veel mensen. Het fysiek elkaar ontmoeten. Er zijn af en toe toevallige ontmoetingen op straat, op de markt en toch voel je ook daar dat we afstand houden. Binnen onze kerk proberen we daarom onze verbondenheid te laten voelen door kaarten te sturen, bloemen uit te delen of een andere attentie.

Gezien worden

Actieve vrijwilligers houden regelmatig belrondes om mensen te vragen hoe het met ze gaat in deze tijd van afstand houden, vertelt Wijchert de Wit, van de werkgroep Pastoraat. "Dan hoor je veel dat contact in welke vorm dan ook belangrijk is. Eén woord kan soms energie geven voor de hele week. Of alleen al dat je even iemand spreekt. Dat je gezien wordt en je (al was het maar even) je niet alleen voelt. Dat geeft moed. En helpt je door deze tijd van afstand heen."

Online vieringen 18 april en 25 april

  • www.pknhuissen.nl /viering, uitzending met beeld. Voorganger ds. Matthijs Glastra, 3e zondag van Pasen.
  • Protestantse Gemeente Huissen, online viering zondag 25 april 2021, 10.00 uur. Voorganger ds. Matthijs Glastra, 4e zondag van Pasen.