Dit jaar houden de welpen van scouting Huissen-Zand geen oliebollenactie. In verband met de aamgescherpte coronamaatregelen vind de organisatie het niet verantwoord.
Met de jaarlijkse oliebollenverkoop hoopte de organisatie wat extra geld te verdienen om leuke activiteiten te kunnen doen met de kinderen, zoals een dagje uit of op kamp gaan.
Vanwege de situatie het coronavirus waren er wel een aantal aanpassingen gedaan door de organisatie. Allereerst kon er dit jaar gepind worden. Ook zouden er dit jaar geen kraampjes zijn, omdat daarbij de veiligheid niet gegarandeerd kon worden.
De organisatie hoopt volgend jaar weer voor Huissen en omliggende dorpen klaar te staan met heerlijke oliebollen.
"Ben jij tussen de de 6 en 10 jaar en lijkt het je leuk om bij de welpen te komen? Neem dan contact met ons op!" www.scoutinghuissen.zand.nl