
Op zondag 6 juni, de eerste zondag na Trinitatis, gaat ds. Matthijs Glastra om 10.00 uur voor in Huissen. De dienst mag weer door maximaal 30 mensen bijgewoond worden. De viering is ook online te volgen. De link vind je op de website .
Vanaf zondag 6 juni ben je op zondagmorgen weer van harte welkom in het kerkgebouw. Mits je geen klachten of onlangs nog onbeschermd contact hebt gehad met iemand met corona. Net als vorig jaar moet je je voor de viering op zondagmorgen aanmelden via .Bij bevestiging ontvang je de geldende afspraken om veilig aanwezig te kunnen zijn.
NB. De vrijdagmiddaginloop (14 – 16 uur) start weer vanaf 11 juni.
Omdat de beeld- en geluiduitzendingen erg worden gewaardeerd, gaat de gemeente daar ook na de pandemie mee door. "De Corona-pandemie heeft de fysieke ontmoetingen binnen onze geloofsgemeenschap heel erg beperkt. We hebben daarom gezocht naar andere vormen van digitale verbinding, ontmoeting en betrokkenheid. De kerkradio is uitgebreid met beeldregistratie. Deze beeld- en geluiduitzendingen worden erg gewaardeerd, zowel door de eigen gemeenteleden als velen daarbuiten. We willen hiermee doorgaan, ook na Corona… De afgelopen periode is er gewerkt met een tijdelijke oplossing: geleende camera’s, losliggende kabels en een bijzettafeltje.
Om dit alles binnen de net nieuw ingerichte kerkruimte een zorgvuldige plek te geven en de liturgische betekenis van onze kerkzaal te bewaren, willen we de nieuwe techniek zorgvuldig inpassen in de kerkzaal. We denken aan twee vaste hangende camera’s plus ondersteunende apparatuur, een regietafel die aansluit bij de inrichting van de kerkzaal en géén losse kabels. Een grote en onverwachte uitgavepost, tegelijkertijd een goede investering voor de toekomst om met elkaar verbonden te blijven. Ook zijn er vrijwilligers nodig om deze uitzendingen mogelijk te maken. En hebben we een (fors!) extra steuntje nodig om dit samen met elkaar mogelijk te maken!!" Voor meer informatie (en een evt. bijdrage) [email protected]