Seizoen einde voor ESKA Bemmel, maar er komen nog optredens

21 okt 2023, 9:00 Kunst & Cultuur
eskabloemencorso winkel
ESKA, Bloemencorso

Afgelopen seizoen heeft ESKA aan diverse optredens in binnen- en buitenland deelgenomen. Het seizoen is nu ten einde.

Maar in het najaar blijven zij actief optreden.

Nu het seizoen er weer op zit gaan zij zich voorbereiden op het volgende seizoen. Daar zal ESKA tijdens taptoes te zien zijn met een geheel vernieuwde show.

Seizoen 2023

In het seizoen 2023 was ESKA aan te zien tijdens de taptoes in Nuenen en Krimpen aan de Lek. Ook tijdens vele optochten in binnen- en buitenland werden de muzikale klanken ten gehore gebracht, onder andere in Keijenborg, Deurne (B), Winkel en Comines (F). Uiteraard werd ook Aalbers-Taptoe Bemmel weer georganiseerd, hieraan namen diverse korpsen uit Nederland deel.

Komende optredens

Echter dit betekent niet dat de uniformen volledig in de kast blijven hangen. Tijdens optochten in Heteren (27 oktober), Bemmel (19 november) en Elden (26 november) zal ESKA deelnemen aan festiviteiten rondom Halloween en Sinterklaas. En ook spelen zij tijdens de jubileumbijeenkomst van de Bemmel-Haalderen Stichting op zaterdag 2 december in de Theaterkerk in Bemmel.

Voor het eerst een Play-in

Als klap op de vuurpijl organiseert ESKA dit jaar voor het eerst een Play-in. Welke zal plaatsvinden op zondag 5 november, in Cultureel Centrum de Kinkel. Deze dag zal muzikaal begeleid worden door onder andere Dennis Smits (slagwerk) en Rob Balfoort (algeheel muzikaal). Beiden zijn gerenommeerde namen in de wereld van Show- en Marchingbands.

Meer willen weten?

Wil je meer weten over ESKA of over de Play-in? Kijk dan voor meer informatie op www.eska.nl