Ook deze zomer heeft Museumpark Orientalis een mooi gevuld programma klaarstaan, met activiteiten voor
jong en oud die uitnodigen om te ontdekken, te beleven en even helemaal
tot rust te komen.
Laatste kans voor tentoonstelling Pelgrimsreizen
Nog niet het 115-jarig jubileum van de Heilig Landstichting kunnen vieren? Laat je dan tot en met 5 juli meenemen in een bijzondere tijdelijke expositie over pelgrimsreizen uit de eerste helft van de twintigste eeuw. Een mooie kans om dit jubileumjaar extra bijzonder te beleven.
Tijdens de zomervakantie komt de geschiedenis van de vierde eeuw tot leven. In de Romeinse straat van het Museumpark geven re‑enactors demonstraties. Zij tonen op welke wijze Romeinse legionairs en hun gezinnen het dagelijks leven destijds vormgaven. Houd onze website in de gaten voor meer informatie over de voorstellingen.
In de nadagen van het Romeinse Rijk
In de Romeinse straat van het museum zijn
re-enactors uit onder andere Nederland, Duitsland, België en
Groot-Brittannië die laten zien hoe de Romeinse legionairs eruit zagen
in de nadagen van het Romeinse Rijk (vierde eeuw na Christus). De legionairs gaan op patrouille, poetsen hun harnassen en wapens en oefenen hun vechttechnieken.
Naast de legionairs zijn ook hun gezinnen meegekomen waardoor je van alles te weten komt over het dagelijks leven in de vierde eeuw.
Lees verder onder de afbeelding.
Museum Orientalis
Praktische informatie
Datum: woensdag 29 juli
Tijd: n.t.b.
Datum: donderdag 30 juli
Tijd: n.t.b.
Datum: vrijdag 31 juli
Tijd: n.t.b.
Datum: zaterdag 1 augustus
Tijd: n.t.b.
Datum: zondag 2 augustus
Tijd: n.t.b.
Bijzonderheden: gratis bij aankoop van een museumticket / op vertoon van museumkaart.
Houd de website van het museum in de gaten voor meer informatie over de shows.