Dansen in de Zandse Kerk op zondag 18 januari

13 jan , 11:43 Kunst&Cultuur
Alzheimer Café Lingewaard in de Zandse Kerk in Huissen.Elise Sander
Elise Werkman

Stichting de Zandse Kerk organiseert onder de noemer Dans Matinee, een aantal gezellige dansmiddagen in 2026. Ga mee terug in de tijd!

Dansliefhebbers kunnen zondag 18 januari terecht in de Zandse Kerk in Huissen.

Iedereen op de dansvloer

Het maakt niet uit of je een beginner of gevorderde bent, alleen of in gezelschap, iedereen is welkom op deze gezellige dansmiddag. Een sfeervolle gelegenheid waar we elkaar ontmoeten, herinneringen met elkaar delen en genieten van klassiekers van onder anderen Tavares, Abba, Barry White, de Bee Gees en Lou Rawls. De nadruk zal liggen op muziek uit de jaren ’60 en ‘70. Trek je dansschoenen aan en laat je verrassen!

Er zijn voldoende vrijwilligers om als danspartner in te vallen, eenieder komt vanzelf op de dansvloer terecht.

Informatie

  • Er is een Dans Matinee op zondag 18 januari in de Zandse Kerk aan de van Wijkstraat 33 in Huissen.
  • Zaal open: 14.00 uur, aanvang 15.00, einde 17.00 uur.
  • Kaarten zijn in de voorverkoop €5,00 per persoon (inclusief een consumptie). Aan de zaal €7,50. Kaarten verkrijgbaar op www.zandsekerk.nl.
  • Muziek wordt verzorgd door een DJ.
Dans Matinee Zandse kerk - De Zandse Kerk
Stichting Zandse Kerk