Lezingingen archeologie 19 maart bij AWN afd. 17 in Arnhem

10 mrt , 12:27Kunst&Cultuur
Oude stadsmuur van Arnhem uit 1233
AWN. afdeling 17 zuid Veluwe en Oost Gelderland
In de eerste lezing vertelt stadsarcheoloog Martijn Defilet over de nieuwste archeologische onderzoeken die zeer recent in de binnenstad van Arnhem hebben plaatsgevonden.
Er volgt een tweede lezing (zie hieronder). Voorafgaand aan deze lezingen vindt om 19.15 uur eerst de jaarvergadering van AWN afdeling 17 plaats.
Tweede bijdrage
Naast Martijn Defilet neemt Rozemarijn Buitenhuis, Adviseur archeologie, ons mee langs de Maas in Dreumel, waar onder andere een uniek scheepskerkhof is gevonden. Er zijn hier spectaculaire ontdekkingen gedaan.
De lezingen vinden plaats in Arnhem, maar deze afdeling bestrijkt het hele gebied tussen Ede en Winterswijk.
Praktische informatie
  • Voorafgaand aan de lezingen vindt om 19.15 uur eerst de jaarvergadering van AWN afdeling 17 plaats.
  • De lezing vindt plaats in Arnhem bij AWN afdeling 17 op donderdagavond 19 maart om 20.00 uur (inloop 19.30 uur).
  • AWN afdeling 17, vereniging van vrijwilligers in de archeologie, is aan de Molenbeekstraat 26A, 6824 AX Arnhem.
  • De toegang is inclusief consumpties: €3,50 (leden), €5,- (vrienden AWN17) en €10,- voor bezoekers.
Oude scheepswrak uit Dreumel.1
AWN. afdeling 17 zuid Veluwe en Oost Gelderland
Oude scheepswrak uit Dreumel
loading

Loading articles...

Loading