Molenpop Festival 3 september in Elden

17 aug 2022, 9:00 Kunst&Cultuur
molenpop2019dennisdaamen 331
Dennis Daamen

Op 3 september vindt de tweede editie van Molenpop Festival plaats. Hèt muziekfestival voor bands uit de regio Arnhem op het terrein van molen de Hoop in Elden.

Na het grote succes van de eerste keer in 2019 kijkt de organisatie er naar uit om samen met de vele bezoekers er een fantastische dag van te maken.

Muziek, cultuur en gezelligheid

Molenpop Festival viert muziek, cultuur en gezelligheid en brengt dit alles samen in een festival met voor ieder wat wils. Kom ook om te genieten van allerlei soorten muziek van rock tot jazz en van singer/songwriter tot het beste van de 80’s! Haal iets lekkers te eten bij een van de foodtrucks of plof neer in onze chill plaza en geniet van de zon met een drankje en een hapje. Kom samen en geniet samen, kom samen naar Molenpop festival! Kijk op de website of hun socials naar het programma van 14 uur - 23.00 uur.

Programma

14 uur - 23 uur: DJ’s Play it Black afgewisseld met Roderick Bredenoord

15 uur: Strawhead Crowd

16 uur: De Materie

17 uur: Van der Pol en Riviere

18 uur: Okesfeer

19 uur: D’s Sing

20 uur: Sonic Whip

21 uur: Square Cats

22 uur: Dwayne en the Johnsons

Praktische informatie

Koop nu je ticket voor Molenpop Festival en ben verzekerd van een kaartje.

Online voorverkoop op hun website : €9,-. Kassa op de dag zelf: €10,-.

Voor meer informatie: [email protected] .