
Stichting Tikkieerbij verwelkomde ruim 100 bingospelers in zaal de Meierij van café De Roskam in Bemmel. Zowel oud als jong vond elkaar rond dit gezelschapsspel bij uitstek! De opbrengst voor het goede doel werd daardoor zeer de moeite waard.
Het was een gezellige en spannende avond, waar in 7 rondes 3 mooie prijzen per ronde konden worden gewonnen. De hoofdprijs, een mooie Sparta fiets beschikbaar gesteld door Tweewielerspeciaalzaak Hermans, werd uiteindelijk gewonnen door mevrouw Nanlohy.
nzynr7ier1gzjv0mmx0d7210p
Als afsluiting vond een loterij plaats, waar nogmaals diverse prijzen een goede bestemming vonden. Stichting Tikkieerbij dankt de plaatselijke middenstand voor alle prijzen en café De Roskam/Zaal de Meierij voor de gezellige ambiance. Zonder uw steun was dit niet mogelijk geweest!
plvj8q78y9lafgkl0xzb0a96c
De gehele opbrengst van de bingo avond bedraagt 1.958 euro en komt ten goede aan de goede doelen Ronald McDonald Huis Arnhem, Stichting ALS Nederland en G-Hockey.
Voor meer informatie: www.tikkieerbij.nl
n1o5zdwgz1s953wh82luu5j2d
Ook op de hoogte blijven van ons laatste nieuws via Facebook? Klik hier en druk op de "Vind ik leuk" knop.
Liever via Twitter? Volg ons dan via @lingewaardnews.
Klik HIER wanneer u zich wilt aanmelden voor de nieuwsbrief.