
Wij berichtten eerder over het 5e Lage Landen Riddertoernooi dat zaterdag 6 en zondag 7 juli op de binnenplaats van Kasteel Doornenburg zal plaatsvinden. Hierna kunt u de dagindeling nalezen.
Dagindeling zaterdag 6 juli
Binnenplaats
Groot Toernooiveld
Boogschuttersveld
Om 15.30 zal er een veldslag te zien zijn in de weide naast het grote toernooiveld ! Gedurende de dag zal in de kapel op gezette tijden een verhalenverteller zijn. Daarnaast kunt u in de kapel luisteren naar de prachtige muziek van zangeres Elvya Dulcimer en Kelsey Hendriks.
Dagindeling zondag 7 juli
Binnenplaats kasteel
Groot Toernooiveld
Boogschuttersveld
Om 15.30 uur zal er een veldslag te zien zijn in de weide naast het Grote Toernooiveld. In de kapel op de voorburcht zal op gezette tijden een verhalenverteller aanwezig zijn. Daarnaast kunt u luisteren naar prachtige muziek van zangeres Elvya Dulcimer en Kelsey Hendriks.
We zien u graag tijdens dit middeleeuwse evenement !
Ook op de hoogte blijven
van ons laatste nieuws via Facebook? Klik hier en
druk op de "Vind ik leuk" knop. Liever via Twitter? Volg ons dan
via @lingewaardnews