
Oud-wielerprof Gert Jakobs gaf het startschot voor de Toury Fietsgame gaf waarbij je in zes weken virtueel naar Parijs fietst. Vele werkgevers in de regio Arnhem Nijmegen steunen het initiatief en brengen de Toury app actief onder de aandacht van hun ruim 15.000 werknemers. Elke dag haken er nieuwe fietsers aan die net zo goed meedingen naar de hoofdprijs, je kunt namelijk de ritten uit de voorgaande weken inhalen en zo alsnog bovenaan in het klassement eindigen. Ook e-bikers kunnen meedoen en er zijn leuke prijzen te winnen!
In zes weken virtueel naar Parijs
Met de gratis Toury app voor iPhone en Android fiets je in zes weken virtueel naar Parijs.
Hoe vaker je de fiets pakt, hoe meer punten en truien je scoort. Je kunt individueel meedoen aan de game, maar ook in een ploeg met vrienden, collega’s of bekenden uit de buurt.
Daarnaast is er een speciaal e-bike klassement voor e-bike bezitters die de strijd met elkaar willen aangaan. Degene die na zes weken de meeste punten heeft, wint een volledig verzorgd weekend voor twee personen naar Parijs tijdens de finish van de Tour de France. Daarnaast wordt iedere week onder alle deelnemers een fiets verloot.

De eerste Toury-weekwinnaar is Lotte uit Wijchen
Prikkelen om de fiets te pakken
De Toury fietsgame is het nieuwste onderdeel van het fietsprogramma ‘Fluitend naar je werk’. Met de game geeft SLIM een nieuwe impuls aan duurzame en economische bereikbaarheid van de hele regio. Uit eerder onderzoek in opdracht van SLIM kwam naar voren dat een meerderheid van de werkenden in de regio de auto pakt voor ritten die zij ook met de fiets zouden kunnen maken. Voor elke deelnemer is er iets te winnen: of het nu gaat om de wedstrijd zelf, een betere conditie, meer ontspanning en tijd in de buitenlucht of een (persoonlijke) recordtijd.
Klassement volgen
De komende zes weken kan iedereen het individuele -, ploegen- en e-bike klassement volgen op de website van Fluitend naar je werk . Daarnaast kunnen deelnemers hun ervaringen en tips kwijt op de Facebookpagina van Fluitend naar je werk: www.facebook.nl/fluitendnaarjewerk
Ook op de hoogte blijven van ons laatste nieuws via Facebook? Klik hier en druk op de "Vind ik leuk" knop.
Liever via Twitter? Volg ons dan via @lingewaardnews .
Klik HIER wanneer u zich wilt aanmelden voor de nieuwsbrief.