In Gendt en Angeren wordt Dynamic tennis gespeeld. Omdat dit een groot succes blijkt, willen we graag bekijken of er ook voldoende animo is om in Bemmel zo’n groep te starten. Met een paar mensen zijn we gaan kijken in Gendt en het was leuk, sportief en actief. Ook voor mensen die alleen in de zomer tennissen, kan deze sport een leuke afwisseling zijn.
Wat is Dynamic tennis: het is een attractieve racketsport voor dames en heren en het combineert de elementen van tennis, tafeltennis en badminton in een nieuwe, dynamische sport.
Dynamic tennis wordt met een lichte foambal en een lichtgewicht racket gespeeld op een badmintonveld, met een net op tennishoogte, volgens de spelregels van tafeltennis.
Zodra het aantal van 15 personen is bereikt beginnen we in Gendt en krijgen we ondersteuning van de groep uit Gendt. Zij brengen ons de spelregels bij.
Met eenzelfde aantal van 15 personen kan in Bemmel gestart worden in sporthal de Bongerd. Graag zouden we willen weten of er in Bemmel hiervoor interesse is.
U kunt zich aanmelden bij:
Ook op de hoogte blijven van ons laatste nieuws via Facebook? Klik hier en druk op de "Vind ik leuk" knop.
Liever via Twitter? Volg ons dan via @lingewaardnews .
Klik HIER wanneer u zich wilt aanmelden voor de nieuwsbrief.