Gaat u mee op bedevaart naar Echternach?

03 apr 2014, 9:00 Nieuws
s60bpf3s14c1xomt4wq3f2shq 11 59

Wij gaan dit jaar weer mee met de pelgrimstocht in Echternach (Luxemburg), om het graf van de Heilige Willibrord (de eerste bisschop van Utrecht) te bezoeken. Wilt u ook een keer de springprocessie meemaken? We gaan van 9 t/m 10 juni!

Afgelopen jaar zijn we met 7 pelgrims vanuit parochie de Levensbron naar Echternach geweest. Een 2 daagse bedevaart met leuke en indrukwekkende momenten.

We vertrokken 2de Pinksterdag om 7 uur met de bus vanaf de Rijnhal in Arnhem naar Luxemburg. Daar was iedereen vrij om even in de stad te kijken en was er gelegenheid voor een kopje koffie en een broodje. Om 15.15 uur hadden we een Eucharistieviering in de crypte van de Kathedraal van Onze Lieve Vrouw te Luxemburg. Het was een mooie en ingetogen viering.

Hierna zijn we met de bus naar het hotel gegaan voor de kamer indeling en een heerlijk diner. Aansluitend stond de bus al weer klaar om ons naar Echternach te brengen voor het plechtige openingslof in de Willibrord Basiliek. Na een goede nachtrust en een lekker ontbijt vertrokken we vroeg in de ochtend naar Echternach voor een Eucharistieviering en aansluitend de springprocessie. Een bijzondere ervaring door te bidden met de voeten op de maat van een steeds terugkerend deuntje. We keken onze ogen uit. Wat waren hier veel mensen op de been.

Na de processie waren we vrij om ergens een hapje te gaan eten en in Echternach rond te kijken. Rond 17.00 uur vertrok de bus weer huiswaarts. Wij vonden het een supermooie ervaringen we hadden hele gezellige dagen.

Kijk hier voor meer informatie.

Ook op de hoogte blijven van ons laatste nieuws via Facebook? Klik hier en druk op de "Vind ik leuk" knop.

Liever via Twitter? Volg ons dan via @lingewaardnews .

Klik HIER wanneer u zich wilt aanmelden voor de nieuwsbrief.