"Huusses Mins" opent Huissense lus van Het Geluk van Lingewaard

06 jun 2013, 15:00 Nieuws
yj3k0hejdc3vyzg45w8jbjuj1 vota 1

De Huissense kunstenaars zijn ruim vertegenwoordigd in de route "Geluk van Lingewaard’’. Naast de centrale start van de kunstroute in Fort Pannerden en Doornenburg, was er ook ludieke opening in tuinbouwmuseum Mea Vota te Huissen.

Als artistiek en cultureel fenomeen is de ludieke openingshandeling door het "Huusses Mins" van afgelopen zaterdag een origineel cadeau aan het Geluk van Lingewaard. Wilma de Koning ging in haar 'Couleur et Fleur Locale' op zoek naar de ware Huissense kunstenaars van vroeger en nu. Een talrijk en bont gezelschap van creatievelingen, waaronder zij zichzelf ook terecht kan scharen.

[!img:!
1

Kunstplatform Mea Vota heeft daarmee de route-opening in het Huissense gebied een eigen kleur weten te geven. Met het afrollen van een 'KUNST IN MEA VOTA - vlag', werd deze jaarlijks terugkerende kunstmanifestatie in het tuinbouwmuseum een feit.

Expositie Dominicanenklooster

De route-lus Huissen, dit jaar samengaand met kunstroute het Geluk van Lingewaard, heeft ook het Dominicanenklooster als dependance en expositieplek ingericht. Door ruimtegebrek hebben vier kunstschilders voor de hele maand juni in de gangen van het Dominicanenklooster een expositieplek gevonden. De werken van Martha van Geelen, Jose van Gendt, Xioling Huang en Cor Melchers zijn daar t/m 28 juni te zien.

Openingstijden Expositie Dominicanenklooster : 1+2 juni en 8+9 juni van 11.00 - 17.00 uur. En op alle werkdagen in de hele maand juni van 09.30 tot 16.00 uur.

[!img:!
2

Expositie Mea Vota

In tuinbouwmuseum ,,Mea Vota exposeren Louise de Haardt, Gemma Brandts, Alain Bruyere, Catja Hendriks, Annie van Geelen, Annelies van der Vliet, Gerrie Aldershof en Angelique van Diepingen. Openingstijden op werkdagen van 3 t/m 7 juni van 12.00 - 17.00 uur en in het weekend van 8 en 9 juni van 11.00 tot 17.00 uur.

Meer informatie op www.kunstinmeavota.nl .

[!img:!
3

[!img:!
4