
In beweging komen om anderen te steunen in hun strijd tegen Kanker? Genieten van de omgeving en tegelijkertijd jezelf inzetten voor KWF Kankerbestrijding? Fietsen langs de mooiste plekken van de Betuwe en het Rijk van Nijmegen? Dat kan ook dit jaar weer tijdens de 5e Omloop for the Roses op 18 mei 2014. Een fietstocht voor alle niveaus waarbij de opbrengst ten goede komt aan KWF Kankerbestrijding.
De Bemmelse wielervereniging TWC ’t Verzetje heeft zich blijvend verbonden aan de strijd tegen kanker. In 2014 organiseert ze daarom voor de vijfde keer de Omloop for the Roses vanuit Bemmel, gemeente Lingewaard. De Omloop for the Roses is een officieel ‘side-event’ van de Ride for the Roses die dit jaar in Goes plaats zal vinden op 7 september. De opbrengst komt ten goede aan KWF Kankerbestrijding.
Vorig jaar ontmoette de voorzitter van TWC ’t Verzetje, Henk Neijenhuis, tijdens de Ride Frits Barend die ambassadeur is van de Ride for the Roses. “Helaas kan Frits Barend een voorlopige toezegging om in Bemmel te starten niet waarmaken. Dit in verband met verplichtingen in het buitenland. Wel roept Frits Barend alle fietsliefhebbers op om op 18 mei in Bemmel te starten”, aldus Neijenhuis. Frits Barend laat de volgende boodschap achter “.Ik steun de Ride omdat ik vind dat elk particulier initiatief om kanker te bestrijden moet worden gesteund en ik ga ervan uit dat al het geld wordt besteed aan onderzoek en bestrijding van de ziekte Dus schrijf je nu in en doe mee”
Alle deelnemers aan de Omloop for the Roses ontvangen na afloop een fraaie herinneringsspeld en een roos. De rozen worden beschikbaar gesteld door Plantion uit Ede.
Gezins- en prestatietochten
Deelnemers van de Omloop kunnen op 18 mei kiezen uit twee gezinstochten en drie prestatietochten.
De gezinstochten zijn 25 en 50km en voeren door de diverse kernen van de gemeente Lingewaard en Over-Betuwe, langs het bekende kasteel Doornenburg en door het centrum van het stadje Huissen.
De deelnemers aan de prestatietochten van 80, 100 en 125 km hebben een uitdagende route voor de wielen die ze vanaf Bemmel eerst via de dijk naar Nijmegen voert. Vanaf daar worden ze getrakteerd op de mooiste, maar ook pittige, klimmetjes in het heuvelachtige gebied van het Rijk van Nijmegen.
Bij alle tochten is er een verzorgingspost onderweg. Deelnemers aan de gezinstochten betalen € 10,- per persoon of € 20,- voor een gezin (maximaal 4 personen). Deelnemers aan de prestatietochten betalen € 15,-.
Inschrijven
Samen fietsen in een mooie omgeving en dan ook nog voor een goed doel. Voorinschrijving is mogelijk tot en met 11 mei 2014 via de website www.omloopfortheroses.nl Voorinschrijvers ontvangen alle startgegevens dan keurig thuis.
Inschrijven kan ook op 18 mei 2014 bij de start van de tocht, het clubhuis van TWC ’t Verzetje, Sportlaan 1b in Bemmel. De starttijden voor de prestatietocht zijn van 08.00u tot 10.00u en voor de gezinstochten van 10.00u tot 12.00u.
Meer informatie over de tocht is te vinden op www.omloopfortheroses.nl .
Ook op de hoogte blijven van ons laatste nieuws via Facebook? Klik hier en druk op de "Vind ik leuk" knop.
Liever via Twitter? Volg ons dan via @lingewaardnews .
Klik HIER wanneer u zich wilt aanmelden voor de nieuwsbrief.