Informatieavond voor beginnende hardlopers bij b.o.d. De Sprinters

24 aug 2013, 12:10Nieuws
ml5pj9ll2z4gg0bssl7sw5cqw hardlopen bod
In september gaat b.o.d. De Sprinters weer een beginnersgroep starten. Voor deze groep kan men zich aanmelden als men nog weinig of geen loopervaring heeft. Op een plezierige en ontspannen manier wordt men gedurende twee avonden per week vertrouwd gemaakt met alle facetten van het lopen.
Vanaf 2 september wordt, onder leiding van gediplomeerde trainers, op de maandag- en woensdagavond vanaf 19.30 uur met deze beginnersgroep getraind. De eerste vier weken zijn de trainingen gratis. Wel wordt van u verwacht dat u hierna lid van b.o.d. De Sprinters ( 24,00 euro per kwartaal). De trainingen zullen zowel op de openbare weg, als op de atletiekbaan, op sportpark De Heister plaats vinden.
Voorafgaand aan de eerste trainingsavond in september zal er nog een informatieavond georganiseerd worden. Deze is op donderdag 29 augustus en begint om 19.30 uur.
U kunt dan kennis maken met de trainers en er wordt uiteengezet hoe de trainingsavonden worden gehouden. Ook zal hierbij aandacht besteed worden aan loopkleding en schoeisel (u kunt deze beter nog niet aanschaffen). Verder kunt u hier met al uw vragen terecht.
Mocht u deze avond verhinderd zijn staan wij telefonisch tot uw beschikking of kunt u de eerste trainingsavond bij ons terecht vanaf 19.10 uur.
Telefonisch kunt u hierover ook inlichtingen inwinnen bij:
  • Michael Smoorenburg 0481-465049
  • Rens Harteman 06-10352472
Locatie
Clubhuis b.o.d. De Sprinters
Sportpark De Heister Bemmel (achter het Over Betuwe College)
Ook op de hoogte blijven van ons laatste nieuws via Facebook? Klik hier en druk op de "Vind ik
leuk" knop. Liever via Twitter? Volg ons dan via
@lingewaardnews
loading

Loading articles...

Loading