Inloopbijeenkomst Bestemmingsplan bedrijvenpark op 19 juni

16 jun 2014, 7:00 Nieuws
k9eyoe9b09m4ser3nta0xqmch 1 402

Op donderdag 19 juni kunt u tijdens een inloopbijeenkomst informatie krijgen over het ontwerpbestemmingsplan Bedrijvenpark Lingewaard. Het bestemmingsplan heeft betrekking op het voormalige veilingterrein welke onderdeel uitmaakt van bedrijventerrein Pannenhuis I te Huissen.

Er zal geen centrale presentatie worden verzorgd, u kunt binnen de genoemde tijden dus gewoon binnen komen lopen.

Een wijziging van het vigerende bestemmingsplan maakt herontwikkeling van het voormalige veilingterrein op vier onderdelen mogelijk:

  1. verplaatsing van de huidige activiteiten van Van Dalen B.V.
  2. uitbreiding van de huidige activiteiten van Van Dalen B.V.
  3. het door Van Dalen B.V. verkopen of verhuren van kavels aan derden
  4. ruimte bieden aan evenementen in de bestaande bebouwing.

Het ontwerpbestemmingsplan Bedrijvenpark Lingewaard ligt met ingang van donderdag 12 juni 2014 gedurende zes weken ter inzage.

Deze inloopbijeenkomst is van 19.30 tot 21.00 uur in het voormalige veilingcomplex aan de Veilingweg 16 in Huissen.

Bekendmakingen:

Bron: Gemeente Lingewaard

Ook op de hoogte blijven van ons laatste nieuws via Facebook? Klik hier en druk op de "Vind ik leuk" knop.

Liever via Twitter? Volg ons dan via @lingewaardnews .

Klik HIER wanneer u zich wilt aanmelden voor de nieuwsbrief.