
Heeft u al eens bedacht om energiebesparende investeringen in of aan uw eigen huis te doen, maar kreeg u het nooit rond? Met de Energiebespaarlening stimuleert de Rijksoverheid u als woningeigenaar om in uw eigen woning te investeren. Als gemeente Lingewaard stimuleren wij ook energiebesparing bij huisbezitters, bijvoorbeeld via onze subsidieregeling woningisolatie. Ook verstrekken wij graag verdere informatie over de Energiebespaarlening.
De Energiebespaarlening wordt verstrekt vanuit het Nationaal Energiebespaarfonds. Dit fonds wordt gefinancierd door de Rijksoverheid, de Rabobank en ASN Bank.
De lening bedraagt minimaal € 2.500,- en maximaal € 25.000,-. Afhankelijk van de hoeveelheid verbruikte energie, kan de besparing genoeg zijn om de maandelijkse betaling van de Energiebespaarlening te dekken. Mogelijk is er zelfs wat extra’s te besparen.
Bovendien is de lening in de meeste gevallen fiscaal aftrekbaar.
De voordelen van de Energiebespaarlening zijn:
De risico’s van de Energiebespaarlening zijn:
Kijk voor meer informatie op www.ikinvesteerslim.nl .
Bron: Gemeente Lingewaard
Ook op de hoogte blijven van ons laatste nieuws via Facebook? Klik hier en druk op de "Vind ik leuk" knop.
Liever via Twitter? Volg ons dan via @lingewaardnews .
Klik HIER wanneer u zich wilt aanmelden voor de nieuwsbrief.






