Kort nieuws over de 4daagse

14 jul 2014, 11:45 Nieuws
fwscup4ghrmaoptn8fhfj8eyv 0 17

De 98ste Vierdaagse gaat van start op dinsdag 15 juli. Lees hier het laatste nieuws.

Warming-up met Olga Commandeur

Een massale warming-up op de Wedren, het kloppend hart van de 98ste Vierdaagse. Dat is het doel van voormalig topatlete en huidig tv-presentatrice Olga Commandeur maandagmiddag 14 juli. Onder haar vakkundige en enthousiaste leiding vanaf het podium op de Wedren spoort zij namens de Stichting ParkinsonFonds de deelnemers aan de Vierdaagse aan mee te doen aan de warming-up. Maandagmiddag tussen 14.30 en 15.00 uur vindt de warming-up plaats.

Vitaliteitscoach Olga Commandeur is aan de KNBLO Wandelsportorganisatie Nederland verbonden als ambassadeur voor het wandelprogramma WandelFit. Bovendien heeft ze zitting in het comité van aanbeveling van Stichting 100ste Vierdaagse. Olga Commandeur was als atlete actief op de meerkamp en als hardloopster. Ze maakte onder andere deel uit an het Olympisch atletiekteam tijdens de Spelen van in Los Angeles. Tegenwoordig geniet ze bekendheid als presentatrice van het tv-programma Nederland in Beweging van Omroep Max.

Mystery Guest lost startschot

Een 'Mystery Guest' lost dinsdagochtend 15 juli om 04.00 uur het startschot voor de 50 kilometer lopers in de 98ste Vierdaagse.

De Mystery Guest doet dat op uitnodiging van voorzitter Johan Willemstein van Stichting DE 4DAAGSE. "Onze gast van dit jaar heeft nauwe banden met de Vierdaagse, hoewel hij nog redelijk nieuw is in onze kringen. Verder kan ik verklappen dat hij zichtbaar aangedaan was, toen we hem vroegen het startschot te lossen", aldus Willemstein over de Mystery Guest.

Apps en Facebook Vierdaagse populair

De Vierdaagse doet het goed op Facebook en met zijn apps. Het facebookaccount van de Vierdaagse is inmiddels de 25.000 volgers gepasseerd en is daarmee, naast de officiële website van de Vierdaagse (www.4daagse.nl), het meest populaire communicatiemiddel van de Vierdaagse geworden.

Ook de beide Vierdaagse apps die sinds vorige week in de verschillende appstores te downloaden zijn, blijken ongemeen populair. De Vierdaagse app voor deelnemers -4Walker- werd in de eerste week na lancering meer dan 10.000 keer gedownload, terwijl de app 4Follower , speciaal voor volgers van de wandelaars, vaker dan 2.500 keer werd gedownload. 4Walker is voor deelnemers aan de Vierdaagse gratis, voor 4Follower wordt een kleine vergoeding gevraagd.

Wachttijden NGS op facebook en twitter

Het Nederlands Genootschap voor Sportmassage (NGS) publiceert in de Vierdaagseweek de wachttijden voor wandelaars die een massage willen ondergaan op haar facebook- (ngsvierdaagse) en twitteraccount (#ngs4daagse).

Onder auspiciën van de Medische Dienst van de Vierdaagse zijn tijdens de Vierdaagse zo'n 80 gecertificeerde masseurs van de NGS actief met de verzorging van wandelaars. De organisatie, die dit werk al meer dan 40 jaar doet voor de Vierdaagse, heeft in het Julianapark-Zuid op de start- en finishlocatie een massagepost ingericht. Deze locatie is geopend vanaf 11.00 uur tot 18.00 uur.
De kosten voor deze massage van 25 minuten zijn € 11 per behandeling, € 30 voor 3 behandelingen en € 40 voor 4 behandelingen. De NGS-masseurs zijn verder te vinden op de Medische Verzorgingsposten van de Vierdaagse op de dagelijkse routes.

Bron: 4Daagse Nijmegen

Ook op de hoogte blijven van ons laatste nieuws via Facebook? Klik hier en druk op de "Vind ik leuk" knop.

Liever via Twitter? Volg ons dan via @lingewaardnews .

Klik HIER wanneer u zich wilt aanmelden voor de nieuwsbrief.