Lekker aan de Linge wint titel ‘Leukste terras aan het water 2026’

22 jul , 10:13Nieuws
Team Lekker Langs de Linge
Bureau Toerisme
Team Lekker langs de Linge
Nog maar enkele maanden nadat het nieuwe terras werd geopend, mag Lekker aan de Linge zich al Het leukste terras aan het water 2026 noemen.
Tijdens de jaarlijkse verkiezing van Stichting Bureau Toerisme wist de locatie in Enspijk de meeste stemmen te verzamelen en liet daarmee vele andere terrassen uit het Rivierengebied achter zich. 
De verkiezing groeide ook dit jaar uit tot een groot succes. De hele maand juni riepen 45 terrassen hun gasten, volgers en achterban op om te stemmen. Ondernemers zetten creatieve socialmediacampagnes op en maakten samen van de verkiezing een promotie voor de mooiste terrassen aan het water in het Rivierengebied.
Van recreatielocatie naar complete beleving 
Lekker aan de Linge is al jaren een geliefd startpunt om de Betuwe te ontdekken. Bezoekers komen er voor kanoverhuur, fietsverhuur, camperplaatsen en een dagje genieten aan de Linge. Dit jaar werd daar een nieuw terras aan toegevoegd. Met uitzicht over het water, een ontspannen sfeer en een gastvrije ontvangst groeide het terras in korte tijd uit tot een geliefde plek voor fietsers, wandelaars, watersporters en recreanten. De publieksprijs vormt een prachtige bekroning op die ontwikkeling.
De prijs werd half juli uitgereikt tijdens een feestelijke bijeenkomst met horecaondernemers uit het Rivierengebied. Naast de titel ontvangt Lekker aan de Linge een uitgebreid mediapakket waarmee het terras de komende periode extra onder de aandacht wordt gebracht.
"Het is ontzettend mooi om te zien dat een locatie die al jaren bezoekers verwelkomt, met de toevoeging van een terras direct zoveel waardering krijgt," zegt Richard de Bruin, directeur van Stichting Bureau Toerisme. "Deze verkiezing laat zien hoeveel bijzondere plekken het Rivierengebied rijk is en hoe ondernemers blijven investeren in de beleving van hun gasten."
Benieuwd naar de Top 10 van ‘Het leukste terras aan het water 2026’?
Bekijk alle winnaars op uitinderegio.nl/het-leukste-terras-aan-het-water-verkiezing/ en ontdek waar je deze zomer het beste aan het water zit. 
Langs de Linge.Bureau Toerisme
Bureau Tourisme
Het team van Lekker aan de Linge met Richard de Bruin (Stichting Bureau Toerisme)
loading

Loading articles...

Loading