Loovelden lonkt naar Huissen-centrum

27 mei 2014, 14:10 Nieuws
vaccinerenstanpittens

Was het vorige week ‘Winkeliers Huissen-centrum lonken naar Loovelden’. Dat kan, zeker sinds zaterdag, wel omgedraaid worden. Met het door ondernemers uit Huissen-centrum persoonlijk overhandigen van bijna 1000 goodiebags aan de bewoners van de jongste wijk van het stadje is veel goodwill gekweekt. Loovelden lonkt nu naar de winkels en horeca in Huissen-centrum.

De bewoners van de wijk die deels grenst aan het Arnhemse Rijkerswoerd keken zaterdagochtend rond 10.30 uur niet helemaal verrast op. De komst van de ondernemers was al aangekondigd. Met een brandweerwagen met zwaailichten aan en een dj met vrolijke dansmuziek trokken de ondernemers uit Huissen-centrum de straten van de Loovelden in.

Zij overhandigden de bijna 1000 goodiebags persoonlijk aan de bewoners van Huissens jongste wijk. En als de bewoners niet thuis waren werd de tas, met producten en bonnen een waarde van meer dan tweehonderd euro vertegenwoordigend, aan de deur gehangen.

eh2zxl9kmaebxp0agvf9pymea

De reacties van de bewoners op het charmeoffensief van de ondernemers uit Huissen-centrum waren zeer positief. Velen waren er zelfs speciaal voor thuis gebleven. Anderen hadden de buren ingeseind om de goodiebag in ontvangst te nemen.

Bonnen verzilverd

Eén ondernemer kreeg de schrik van zijn leven toen een enorme hond zeer nadrukkelijk lonkte naar de tas. De ondernemers legden het hoe en waarom van de actie uit. ‘Het doel is om meer bewoners van de Loovelden kennis te laten maken met onze mooie winkels en ondernemingen’, aldus initiatiefnemer Ondernemers Vereniging Huissen.

Die opzet slaagde al snel. Want nog voordat de ondernemers terug waren op hun ‘post’ waren de eerste actiebonnen al bij diverse zaken verzilverd.

‘We heten de bewoners van de Loovelden die ons nog niet kennen, maar uiteraard iedereen in Huissen en omgeving, van harte welkom om geheel vrijblijvend een bezoekje aan onze ondernemingen te brengen. Graag tot ziens!’.

apzui9suoy6xpwb7cknle4ul2

Foto’s door Foto van Eimeren Huissen

Ondernemersvereniging Huissen

Ook op de hoogte blijven van ons laatste nieuws via Facebook? Klik hier en druk op de "Vind ik leuk" knop.

Liever via Twitter? Volg ons dan via @lingewaardnews .

Klik HIER wanneer u zich wilt aanmelden voor de nieuwsbrief.