
De monden vielen regelmatig open. Logisch, want er werd een stroom aan voorbeelden van prachtige ingerichte etalages en winkels getoond op een groot scherm. De ondernemers in Huissen-centrum raakten geïnspireerd door de presentatie ‘visual merchandising’ van Ronald Fecken.
De in Huissen woonachtige Fecken is eigenaar van het bedrijf Eerste Hulp Bij visuele communicatie. Ofwel specialist in beleving, in het vertellen van een verhaal in beelden. Eerder was hij verantwoordelijk voor de etalages en inrichting van bedrijven als Marlies Dekkers, Parfumerie Douglas, Piet Zoomers, Van Gils, Setpoint, WE Fashion, Duthler en Beter Bed. Ook was Fecken gastdocent aan ROC Landstede en Cibap.
Een prachtig CV. En dan doet hij regelmatig ook nog ideeën en trends op tijdens bezoeken aan winkels en steden in binnen- en buitenland. In een presentatie voor de ondernemers van Huissen-centrum op maandag 21 oktober in de Buitenpoort liet hij dan ook tal van voorbeelden zien van prachtig ingerichte etalages en winkels. Ook kwamen zaken waarbij de zogeheten visuele communicatie niet goed verzorgd was aan bod. Daar valt zeker van te leren.
Fecken gaf de ondernemers op de avond zelf een aantal tips en zond hen naderhand nog een reeks voorbeelden, adviezen en tips toe via mail.
De presentatie ‘Visual Merchandising’ van Fecken was een mooi een-tweetje tussen hemzelf en de Ondernemers Vereniging van Huissen. Daarmee laten de winkeliers zien constant bezig te zijn om hun winkels een nog betere uitstraling te geven. De winkeliers in Huissen-centrum hebben in ieder geval voldoende inspiratie!
Kijk voor meer informatie op www.inhuissen.nl en op www.ronaldfecken.nl .

Foto: Maaike Fecken
Ook op de hoogte blijven van ons laatste nieuws via Facebook? Klik hier en druk op de "Vind ik leuk" knop.
Liever via Twitter? Volg ons dan via @lingewaardnews .
Klik HIER wanneer u zich wilt aanmelden voor de nieuwsbrief.