
Kinderen uit groep 4 tot en met 8 uit gemeente Lingewaard kunnen al het hele schooljaar mee doen aan het sport- en cultuurkennismakingsproject Sjors Sportief en Creatief. Er valt van alles te kiezen en sport- en cultuurorganisaties hebben een gevarieerd aanbod en er kunnen nog steeds kinderen meedoen aan activiteiten! Zo kunnen zij op een laagdrempelige manier kennis maken met diverse sporten en creatieve workshops binnen de gemeente.
Cursussen
Atletiek, skeeleren, badminton, basketbal, rugby, fitness, taekwondo, tafeltennis en zwemmen, dit zijn zomaar enkele voorbeelden van sporten die tot juni nog cursussen hebben. Maar ook voor blokfluit of gitaarspelen zijn nog cursussen! Keuze genoeg! Kinderen schrijven zich in via www.sjorssportief.nl . Houd de website goed in de gaten want wie weet bieden verenigingen in verband met het grote succes nieuwe cursussen aan!
Via Sjors Sportief en Creatief kunnen kinderen ontdekken welke talenten zij hebben, welke creatieve cursussen of sporten zij leuk vinden. En kinderen kunnen aan zoveel activiteiten meedoen als ze willen en ontvangen iedere keer bij de laatste les het Sjors Sportief en Creatief polsbandje!
Samenwerking
Gemeente Lingewaard en Stichting Welzijn Lingewaard hebben hun krachten gebundeld samen met de sportverenigingen en cultuuraanbieders en dit resultaat is te zien in het Sjorsboekje en op de website www.sjorssportief.nl
Ook op de hoogte blijven van ons laatste nieuws via Facebook? Klik hier en druk op de "Vind ik leuk" knop.
Liever via Twitter? Volg ons dan via @lingewaardnews .
Klik HIER wanneer u zich wilt aanmelden voor de nieuwsbrief.