
Vanaf 2 oktober mogen alle basisschoolleerlingen uit gemeente Lingewaard zich op www.sjorssportief.nl inschrijven voor één of meerdere kennismakingscursussen van Sjors Sportief of Sjors Creatief.
Maandag 30 september kregen de eerste tien scholen al de boekjes in hun klas uitgereikt. In deze boekjes staat het aanbod van sport- en cultuurorganisaties van gemeente Lingewaard ( download boekje ).
Leerlingen uit groep 4 t/m 8 van de basisschool kunnen kennis maken met diverse sporten en creatieve bezigheden binnen de gemeente. Dit gebeurt door middel van zogeheten kennismakingscursussen.
Dinsdag 1 oktober kregen de andere scholen hun boekjes en de inschrijving is gestart op woensdag 2 oktober om 13.00 uur op www.sjorssportief.nl .
Voor Jenny Chen van basisschool Mikado en voor Afef Ben Ahmed van basisschool De Drieluik was er nog een mooie prijs! Zij hadden namelijk de tekenwedstrijd gewonnen, (allebei 242 stemmen) en kregen de waardebon voor gratis zwemmen met de hele klas.
Eigenaar van Laco Sportcomplex Bemmel, Leo Kelders, was aanwezig bij de overhandiging van de prijs aan Jenny. Hij deed dit samen met wethouder Telder.

Ook op de hoogte blijven van ons laatste nieuws via Facebook? Klik hier en druk op de "Vind ik leuk" knop.
Liever via Twitter? Volg ons dan via @lingewaardnews .
Klik HIER wanneer u zich wilt aanmelden voor de nieuwsbrief.