Integraal Kind Centrum (IKC) de Vonkenmorgen heeft een naschools aanbod gericht op Kunst & Cultuur - en Sport & Spel activiteiten. Naast de activiteiten van een interne professional, biedt het IKC ook de mogelijkheid voor verenigingen om activiteiten aan te bieden. St. Sebastianus heeft al jaren een actief beleid om kinderen te motiveren op het muzikale vlak en in het beleven van de rijke schuttershistorie.
Zo is St. Sebastianus bijvoorbeeld één van de grondleggers van de Gelderse jeugd/jongerendag voor schutterijen en gilden, met als doel de Gelderse schuttersjeugd met elkaar in contact te brengen om zo van elkaars gebruiken en kunde te leren.
Ook wordt er al jaren achter de schermen succesvol gewerkt aan jeugd
muziekopleiding wat resulteert in het, inmiddels bij velen bekende,
Jong St. Sebastianus .
Met deze idealistische achtergrond heeft een aantal fanatieke leden en instructeur Pier Borkent, met plezier meegewerkt aan de
buitenschoolse opvang (BSO) op het IKC de vonkenmorgen.
Een aantal weken lang hebben de schutters de BSO kids enthousiast gemaakt met allerlei muziekonderdelen en muziekspellen. De climax was een uitvoering tijdens de talentenshow op de weekafsluiting. Hier lieten de kids zien dat, ongeacht je nu wel of geen muziekinstrument bespeelt, muziek echt een leuke ervaring kan zijn.
De talentenshow uitvoering door Sebastianus
Meer filmpjes van St. Sebastianus zijn te vinden op het
Youtube kanaal van St. Sebastianus.
Ook op de hoogte blijven van ons laatste nieuws via Facebook? Klik hier en druk op de "Vind ik leuk" knop. Liever via Twitter? Volg ons dan via @lingewaardnews .
Klik HIER wanneer u zich wilt aanmelden voor de nieuwsbrief.