Onlangs is een mooi initiatief officieel van start gegaan: Ecopark de Kapel in Gendt. Het Ecopark is de tweede Dorpendeal in Lingewaard.
Ontmoeten, verbinden en samen de handen uit de mouwen steken staan centraal in het Ecopark.
Bij de ingang van het Ecopark staat een groot bord met de indeling van het Ecopark. Ruim 8.000 vierkante meter terrein wordt ‘gevuld’ met onder meer (school)moestuintjes, een klein bos met een boom- en een wijngaard, een buitenleslokaal en een natuurspeelplaats. De eerste moestuinen zijn al in gebruik genomen. De komende tijd gaan vrijwilligers samen aan de slag met de verdere inrichting van het park.
De Dorpendeal is mede mogelijk gemaakt door een subsidie van de provincie Gelderland waarbij cofinanciering nodig is. De initiatiefnemers hebben van diverse organisaties bijdrages ontvangen.
Kijk op https://ecoparkgendt.nl voor meer informatie en een plattegrond van het Ecopark. Heb je interesse in een moestuin op deze mooie locatie? Stuur dan e-mail naar [email protected].