HUISSEN - Het voormalige pand van de Albert Heijn aan de Markt in Huissen wordt opgeknapt en niet uitgebreid. De locatie de Markt wordt hierdoor gehandhaafd aangezien de geplande uitbouw niet plaats zal vinden.
Klik op de foto in de fotoviewer voor de vergrootte foto’s
Gemeente Lingewaard maakte dat deze week bekend. In de periode mei en juni 2013 zijn aan omwonenden en deskundigen twee alternatieve bouwplannen gepresenteerd voor de uitbreiding van de voormalige Albert Heijn aan de Markt in Huissen.
De reacties op deze plannen hebben er toe geleid dat eigenaar Hans Geveling zijn bouwplannen heeft aangepast. Ook de verslechterde economische situatie is hier deels debet aan.
Naar alle waarschijnlijkheid zal de HEMA zich in dit pand gaan vestigen. Ook is het de bedoeling dat de nieuwe vestiging van de Albert Heijn in het voormalige pand van de HEMA plaats gaat vinden.
ivqsqmbt9a6xe1obab8hjs9s2
uvf2rwdhoqexh93zpc6umtd5m
s020zkmsqe95isrcjbg67undb
dglmasfpfohbddxkuah815kel
Schetsen afkomstig van Kristinsson Architecten
Ook op de hoogte blijven van ons laatste nieuws via Facebook? Klik hier en druk op de "Vind ik leuk" knop. Liever via Twitter? Volg ons dan via @lingewaardnews .
Klik HIER wanneer u zich wilt aanmelden voor de nieuwsbrief.