Volgens Cuypers kost 'de affaire de Vries' de gemeentekas niets!

24 jan 2013, 13:56 Nieuws
nx9kkac6tmedp9zbvymxnmp9q 205290

Geachte heer Wenneker,

Geachte heer Wenneker,

Hartelijk dank voor uw uitgebreide informatie over het ontslag van Harry de Vries. Dit staat in schril contrast met de antwoorden vanuit de coalitie partijen. Daarvan nog niets gehoord!

Ook het interview gezien op tv Lingewaard met u en Pierre Cuypers.

Ongelooflijk dat Cuypers daar glashard beweert, dat het voor de gemeentekas niets uitmaakt! Is dat zo maar iets roepen of gebrek aan kennis omtrent deze zaak?

Ik heb nog een vraag aan u. Met een aantal buurtbewoners had ik een afspraak met Harry de Vries op woensdagavond 19 september 2012. Een dag daarvoor kwam er weer een bericht vanuit het College over het niet verstrekken van informatie over de declaraties over het lopende jaar 2012 aan de partijen Lingewaard NU en B06-L2000.

Op de morgen van 19 september werd ik gebeld door de secretaresse van de Vries. Hij had zich die morgen ziek gemeld en zou de maandag erop wel weer beschikbaar zijn. Is die ziekmelding wel correct verlopen conform de richtlijnen daarvoor?

Enige weken later heeft de afspraak wel plaats gevonden na ons herhaaldelijk verzoek.

Het is nu inderdaad wachten op de uitslag van het externe onderzoek, op verzoek van het College, naar de declaraties over 2012.

Ik ben dus niet de enige die last heeft van respectloze aantijgingen door Pierre Cuypers. Ook u en mevrouw Marijke van Aalten hebben daar dus mee te maken gehad.

Ik laat mij daar echt niet door terug dringen hoor, integendeel! Ik zal als burger vragen blijven stellen. Ben zelfs van plan het komende jaar iedere politieke partij een keer te bezoeken, als ik word toegelaten.

Ik wil mij terdege voorbereiden op de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014, op welke partij ik mijn stem zal uitbrengen.

Nogmaals, dank voor uw uitgebreide beantwoording van mijn email aan alle fractievoorzitters.

Met vriendelijke groet,

Bert Gerritsen