De leerlingen van muziekvereniging Volharding uit Huissen, die het achterliggende jaar les hebben van diverse docenten, zullen op zondagmiddag 7 april laten horen wat ze het afgelopen jaar hebben (bij)geleerd.
De leerlingen van muziekvereniging Volharding uit Huissen, die het achterliggende jaar les hebben van diverse docenten, zullen op zondagmiddag 7 april laten horen wat ze het afgelopen jaar hebben (bij)geleerd. U bent welkom in het Zandse Gemeenschapshuis aan de Van Wijkstraat (naast de kerk) van 14.00 tot ca. 16.00 uur.
Verschillende instrumenten zullen te beluisteren zijn die in harmonieverband bespeeld worden en ook zullen een aantal jeugdige blokfluitjes voorspelen.
Van de voorliggende jaren zijn er al een aantal blokfluitleerlingen overgegaan op een ander instrument als trompet, dwarsfluit en klarinet.
Foto's: Piet Schrijver
Volharding leidt haar muzikantjes nog steeds in eigen beheer op en kan daardoor heel gericht en voordelig muzieklessen verzorgen. De harmonie beschikt over ervaren en goed opgeleide docenten.
Zodra leerlingen een jaar les hebben gehad wordt gekeken of zij zich aan mogen sluiten bij het Opleidingsorkest op de maandagavond en kunnen ze alvast wennen aan het samen spelen in een wat groter orkest. De muziek wordt daar natuurlijk op aangepast.
Als je ook zin hebt om muziek te gaan maken kun je je op twee manieren aanmelden.
Voor meer informatie over Muziekvereniging Volharding of de voorspeelmiddag kan men terecht bij Katja Mensink tel. (026)3794016 of via de
website van Volharding.