Kinderen drukken hun stempel op het nieuwe gebouw van IKC De Vonkenmorgen in Gendt

16 jan , 10:55 onderwijs
Nieuwbouw IKC De Vonkenmorgen Samen Lingewaard
Samen Lingewaard
Voorstelling Nieuwbouw IKC De Vonkenmorgen

Op 30 januari 2026 steken leerlingen van IKC De Vonkenmorgen, personeel van de school en de betrokken bouwpartners de handen uit de mouwen.

Ze komen bij elkaar om de stenen voor de bouw van de nieuwe school te voorzien van een zelf bedachte opdruk. Het gaat om Living Bricks, die in de fabriek in Gendt worden gebakken. Deze accentstenen worden verwerkt in en verspreid over de gehele buitengevel van het nieuwe gebouw. Alle overige gevelstenen, die eveneens in de fabriek in Gendt worden gebakken, zijn Wastebased bricks en bestaan voor 60 procent uit hergebruikte materialen.

Het versieren van de stenen voor de bouw biedt een duidelijk en visueel moment. Er is ook ruimte voor toelichting en vragen.

Praktische informatie

  • Op vrijdag, 30 januari van 12.00 tot 14.00 uur leerlingen, personeel van de school en de betrokken bouwpartners komen bij elkaar om de stenen voor de bouw van de nieuwe school te voorzien van een zelf bedachte opdruk.
  • Dit gebeurt bij IKC De Vonkenmorgen aan de Nijmeegsestraat in Gendt.