Op de Korrel open tijdens Nationale Sportweek

25 apr 2013, 11:10 • Sport
zkjfy9q4v14e3u38mi8lodw90 227588
Deze week, van 20 t/m 27 april, wordt in heel Nederland de Nationale Sportweek georganiseerd.
Deze week, van 20 t/m 27 april, wordt in heel Nederland de Nationale Sportweek georganiseerd.
Doel van deze week is mensen van alle leeftijden te motiveren om het plezier, het competitie gevoel en de gezelligheid van sporten te laten ervaren, zowel in groepsverband als individueel.
Ook schietvereniging Op de Korrel sluit zich hierbij aan, na ondersteuning van de KNSA, en opent haar deuren voor demonstraties en try-outs op de reguliere verenigingsavonden.
Op dinsdag 23 april was er onder andere een demonstratie wedstrijd schieten, zodat bezoekers de competitiespanning konden ervaren.
Verder werden er 'losse' demonstraties gegeven voor de disciplines luchtpistool, luchtgeweer (-opgelegd) en kruisboog en kon er onder begeleiding door de bezoekers zelf geschoten worden.
Vrijdag 26e
Aanstaande vrijdag wordt er vanaf 19:30 uur jeugdtraining gegeven, zoals gebruikelijk, en zal er daarna wederom een wedstrijdje ter demonstratie geschoten worden.
Ook tijdens deze avond is er de mogelijkheid om als bezoeker een schot te lossen in één of meerdere disciplines.
Alle geïnteresseerden zijn van harte welkom aan de Sportlaan 1e te Bemmel, op vrijdag 26 april vanaf circa 20:00uur.
Meer informatie is te vinden op de website van de vereniging. Voor algemene informatie zie www.nationalesportweek.nl .
loading

Loading articles...

Loading