
Op zondag 1 september hebben 6 leden van de skeelerafdeling van b.o.d. De Sprinters uit Bemmel meegedaan aan de dijkentocht in Beneden Leeuwen.
Met een temperatuur van rond de 18 graden en een licht zonnetje werd met een forse tegenwind een afstand van 20 of 50 km afgelegd.
Langs de prachtige route stonden vele toeschouwers de deelnemers aan te moedigen. Er stond zelfs een heuse carnavalswagen compleet met muziek langs het parcour. Voor een aantal van de deelnemers was het een routineklusje, de debutanten vonden het een prachtige ervaring. Volgend jaar weer!
En voor iedereen die nu denkt: “Hé, dat lijkt me leuk, ik wil ook wel skeeleren”, is er hier meer informatie te vinden.
nshbs2cz6j0k8v4f8rkmvxus0
iam3va5pp0jgy786ocr6x5yyr
Ook op de hoogte blijven van ons laatste nieuws via Facebook? Klik hier en druk op de "Vind ik leuk" knop. Liever via Twitter? Volg ons dan via @lingewaardnews