Viswedstrijd voor de jeugd in de Zilverkamp

22 jun 2021, 16:50 Sport
vissenzilverkampjeugdcommissie hsv st petrusc7cbf4fe 7846 43cf be2d 9aca39d96ca9 thumb840
Jeugdcommissie HSV St. Petrus

Een week gelden, op dinsdag 15 juni, werd alweer de tweede jeugdwedstrijd gevist, georganiseerd door HSV St. Petrus. Opnieuw werd er gevist op parkvijver De Zilverkamp.

Het weer was iets beter dan bij de vorige editie, maar de vis lieten zich helaas weer moeilijk vangen.

Heerlijk schepijs

Springende karpers zorgden voor het nodige spektakel. Echter waren er maar een klein getal kleinere vissen in klein getal gevangen met het leefnet. Mex, de vorige editie nog visloos, wist deze avond te winnen. Naïma werd weer tweede en Leon is als derde geëindigd.

Na de prijsuitreiking was er voor iedereen nog een smakelijke verrassing. Han van La Differenza IJs en Chocolade uit Huissen trakteerde alle aanwezigen op heerlijk schepijs.

Sinds dinsdag 22 juni wordt er mogelijk weer gevist op het binnenveld. Hou de site van HSV St. Petrus

en de Facebook pagina in de gaten voor meer informatie.