Bomenexcursie in het Galamapark in Elst op 21 juni

17 jun , 16:33Natuur
Anna Paulowna bloei.Herman Hedriks
Herman Hendriks.IVN RijnWaal
Anna Paulowna bloei
Op zondag 21 juni start om 14.00 uur in het Galama park te Elst een bomenexcursie door IVN RijnWaal. 
Je verzamelt bij het zitje aan de Randweg bij de entree van het Galamapark in Elst.
100 boomsoorten
In het park staan meer dan 100 boomsoorten die voor iedereen te bewonderen zijn. Bomen maken onze wereld niet alleen mooi maar bieden ook schaduw bij warmte en ze verbeteren de lucht kwaliteit. Al eeuwen wordt het hout gebruikt voor het maken van werktuigen, meubels en onder andere muziekinstrumenten.
Ken jij bijvoorbeeld de Anna Paulowna boom? Deze heeft mooie, violette bloemtrossen voordat het grote blad gaat groeien. Ook de vruchten en zaaddozen zijn bijzonder fraai. Tijdens deze excursie komen ook de groeiwijze, vormen, familie namen en hoe bomen samenwerken ter sprake. Laat je verrassen en kom bomen beleven!
Praktische informatie
  • Op zondag 21 juni start om 14.00 uur in het Galama park te Elst een bomenexcursie die begeleid wordt door IVN RijnWaal gidsen.
  • Je verzamelt bij het zitje aan de Randweg bij de entree van het Galamapark tegenover Europaplein 39, 6662 DD Elst.
  • Deelname is op eigen risico.
  • Meedoen is gratis maar een vrijwillige bijdrage voor de onkosten van IVN RijnWaal wordt op prijs gesteld.
  • Check de site voor de actuele gegevens voordat je van huis gaat.
Meer informatie
Meer informatie over IVN RijnWaal is te vinden op www.ivn.nl/afdeling/rijnwaal.

loading

Loading articles...

Loading