23 nieuwe jeugdleden geslaagd bij Jong St. Sebastianus

29 nov 2013, 13:40 Nieuws
lmchu5xz24slf6jpvxbvbqkut 11 79

Iedereen slaagde ook nog eens 'met glans'! Dit is een resultaat wat er wezen mag en het werd beloond met een heus exercitie certificaat.

Jeugdleden die bij willen leren , of krijgen gaandeweg het ook exercitie lessen. Ze leren een goede houding aan te nemen, looptechnieken, verbale commando’s, stoktekens, discipline en in formatie lopen.

Jong St. Sebastianus

musiceren

vendelen

kruiboogschieten

opleidingstraject

Een aantal weken zijn ze er zeer actief mee geweest, zodat het lijkt of het allemaal vanzelf gaat. Daarna mochten ze voor een deskundige jury, familie en vrienden, op voor het exercitie examen. Bij voldoende punten konden ze het fel begeerde certificaat in de wacht slepen.

12

Kijk hier voor de rest van de foto's.

Ook op de hoogte blijven van ons laatste nieuws via Facebook? Klik hier en druk op de "Vind ik leuk" knop.

Liever via Twitter? Volg ons dan via @lingewaardnews .

Klik HIER wanneer u zich wilt aanmelden voor de nieuwsbrief.