HUISSEN 16 juli 2012Een 24-jarige Arnhemmer is in de nacht van zaterdag op zondag aangehouden. Hij wordt ervan verdacht bij een autobrand in Huissen betrokken te zijn geweest.
HUISSEN 16 juli 2012
Een 24-jarige Arnhemmer is in de nacht van zaterdag op zondag aangehouden. Hij wordt ervan verdacht bij een autobrand in Huissen betrokken te zijn geweest.
In de bewuste nacht werd gezien dat in de wijk Hoeve een auto in brand werd stoken. De auto is van een 20-jarige bewoner van de wijk.
Bij de brand zouden twee mannen betrokken zijn geweest. Van één van hen was het signalement bekend. Het zou een Arnhemmer zijn die tevens een bekende van de gedupeerde Huissenaar is. Agenten troffen de Arnhemmer bij zijn woning aan en arresteerden hem. Naar de tweede verdachte wordt nog gezocht.
Zowel de aanleiding van de brandstichting als de omvang van de schade zijn nog onbekend.