Eerste panelen Slim Lingewaard geplaatst!

20 jun 2014, 14:06 Nieuws
i1w6fq26xgjxdpsud0viqad6m 1 387

Het bewonersinitiatief Slim Lingewaard, waarbij inwoners van Bemmel samen energiebesparende en – opwekkende maatregelen inkopen, werpt zijn eerste vruchten af. Bij de familie Bom zijn de eerste zonnepanelen geplaatst.

“Wij hebben voor zonnepanelen gekozen omdat dit een mooie manier is om energie te besparen. Het systeem is snel aangelegd, werkt meteen en je kunt er minimaal 25 jaar van profiteren. Wij hadden een stroomverbruik van 3500 kWh per jaar en door het zonnepanelensysteem komen we rond de 0 kwh verbruik uit. Door het opwekken van energie via onze panelen besparen we bovendien 2100 kg CO2 uitstoot wat weer bijdraagt aan een schoner milieu. Niet onbelangrijk”. Aldus een enthousiaste Michel Bom van de Wardstraat in Bemmel.

2

De tevreden familie Bom

“We hebben nu al binnen 6 dagen 100 kWh bespaard. We kijken met een app regelmatig hoeveel kWh de panelen hebben opgewekt. Leuk om te zien dat je je eigen stroom produceert. Wij zijn er heel blij met het zonnepanelensysteem. Het is echt een aanrader!”

Dit project wordt ondersteund door de gemeente Lingewaard en wordt mede georganiseerd door Lingewaard Energie .

Informatie?

Ook op de hoogte blijven van ons laatste nieuws via Facebook? Klik hier en druk op de "Vind ik leuk" knop.

Liever via Twitter? Volg ons dan via @lingewaardnews .

Klik HIER wanneer u zich wilt aanmelden voor de nieuwsbrief.