Jumbo Bemmel verhoogt de leeftijdsgrens voor alcohol!

28 aug 2012, 8:41 Nieuws
zcvn3d44exbr8hu39szl3rf63 168936

BEMMEL 28 augustus 2012

BEMMEL 28 augustus 2012

Vanaf 1 september kunnen jongeren onder de 18 jaar geen alcohol meer kopen bij de Jumbo Supermarkt in Bemmel.

Daarmee loopt de Jumbo vóór op de wetswijziging die in juni door de Christen Unie is ingediend en gesteund wordt door een ruime meerderheid van de Tweede Kamer.

Het project 'Jongeren, alcohol en drugs' juicht de beslissing van de Jumbo franchise ondernemer in Bemmel van harte toe.

Uit de resultaten vanuit het project Jongeren alcohol en drugs blijkt dat jongeren onder de 16 jaar minder zijn gaan drinken, maar juist jongeren vanaf 16 jaar en ouder drinken vaak en veel! Daarbij is bekend is dat 80% van de alcohol die jongeren gebruiken, betrokken wordt vanuit supermarkten.

Uit recent onderzoek is verder gebleken dat ruim 80% van de Nederlanders vindt dat de leeftijdsgrens voor alcohol 18 jaar of zelfs hoger moet zijn.

De Jumbo in Bemmel toont moed door nu al de leeftijdsgrens te verhogen. Hopelijk volgen er de komende tijd meer alcoholaanbieders.

De officiële start van de verhoging van de leeftijdsgrens voor de verkoop van alcohol bij de Jumbo in Bemmel is op zaterdag 1 september om 8.00 uur bij de Jumbo Supermarkt (Kloosterplaats 1, Bemmel).

Burgemeester Harry de Vries zal een woordje houden en daarnaast de openingshandeling verrichten.