Popkoor 2000 brengt de zomer naar u toe!

02 apr 2013, 15:30 • Nieuws
iv657fiujk7pfjk4d652nssjr 216943
Ondanks regen, sneeuw en ijs van de laatste weken wordt het tóch tropisch warm in het weekend van 20 en 21 april!
Ondanks regen, sneeuw en ijs van de laatste weken wordt het tóch tropisch warm in het weekend van 20 en 21 april!

ALL INCLUSIVE, de allernieuwste muziekshow van POPKOOR2000 zorgt die dagen voor zomerse temperaturen in het Bemmelse Over Betuwe College.
De theateraccomodatie binnen het college wordt voor die gelegenheid omgetoverd tot een kleurrijk vakantieoord.
ALL INCLUSIVE is het verhaal over zonnige loungevakanties, zinnenprikkelende ervaringen van een bont gezelschap toeristen, de uitbundige dienstverlening van het resortpersoneel en hƩƩl veel muziek!
Vrolijke, catchy popsongs en stemmige ballades wisselen elkaar af en ook de choreografische ondersteuning mist zijn werking niet, waarbij ook het ensemble NOOTOPROEP het koor muzikaal begeleidt.
ALL INCLUSIVE is de opvolger van FEEST!, de theatershow die in 2010 door POPKOOR 2000 op de planken werd gezet.
Impressie van FEEST 2010
Onder begeleiding van het animatieteam van dirigent Willem Jan van Asselt en regisseuse Bianca van Dreumel worden de shows opgevoerd op zaterdag 20 april en zondag 21 april.
En U kunt daar bij zijn! Als u tenminste snel reageert. Want de reisleiding adviseert om niet te lang meer te wachten en gebruik te maken van het last-minute Viparrangement.
De kaarten/vouchers Ć  € 12,50 per stuk zijn uitsluitend verkrijgbaar via ƩƩn van de verkoopadressen of digitaal via www.popkoor2000.nl .
Dus grijp die kans, vergeet de winterse lente van 2013 en snuif die authentieke zon-zee-strandvakantiesfeer alvast op in het kleurrijke, kinder- en buggyvriendelijke Over Betuwe College! Op 20 en 21 april slaan de deuren van het resort wijd open voor ALL INCLUSIVE!
Kijk hier voor informatie over tijdstippen en de verkoopadressen.
Ruime parkeergelegenheid voorhanden.
loading

Loading articles...

Loading