Trekking kermisverloting muziekvereniging Volharding

05 okt 2013, 9:00Nieuws
l0iho210mzp75pd0hxr14edsh 2013 10 0215 35 32
Donderdag 19 september heeft muziekvereniging “Volharding” tijdens het jaarlijkse vleiskeuren op het Raadhuisplein in Huissen haar, inmiddels traditionele, kermisconcert gegeven. Ook vond er een kermisverloting plaats. Hierbij vindt u de trekkingslijst.
De jeugdslagwerkgroep opende de avond met 4 mooie slagwerkstukken, en dan te bedenken dat de groep pas enkele maanden bezig is. Na dit optreden zette de slagwerkgroep de avond voort met enkele zeer mooi gespeelde muziekstukken. Het instrumentarium van de slagwerkgroep is inmiddels uitgebreid met een marimba en xylofoon waardoor het publiek nog meer kan genieten van melodisch slagwerk.
Hierna was het de beurt aan het A-orkest van Muziekvereniging “Volharding”. Tussen beide optredens door werd door kandidaat notaris Paul Kok, van Lingewaard notarissen, het eerste deel van de trekking gedaan.
Het orkest begon hun optreden met de mars Death or Glory van R.B. Hall waarna er een voortzetting was met enkele bekende popnummers zoals Lets Get Loud Adele in Concert en Love is in the air.
Nog twee keer betrad kandidaat notaris Paul Kok het podium voor de rest van de kermisverloting.
Hierna vind u de trekkingslijst.
trekkingslijst
Alle prijzen kunnen tot uiterlijk 31 december 2013 opgehaald worden bij de sponsoren Keurslager Mom aan het Raadhuisplein 27 en Drankenhandel Degen aan de Zandsedwarsstraat 13 in Huissen.
De winnaar van de hoofdprijs, die gesponsord is door Sfeervol wonen Hermsen & Hermsen aan de Karstraat 77 te Huissen, zal door het bestuur van Muziekvereniging Volharding benaderd worden om de prijs in ontvangst te nemen.
De leden en het bestuur van Muziekvereniging Volharding bedanken de sponsoren en kopers van de loten.
Ook op de hoogte blijven van ons laatste nieuws via Facebook? Klik hier en druk op de "Vind ik leuk" knop.
Liever via Twitter? Volg ons dan via @lingewaardnews .
Klik HIER wanneer u zich wilt aanmelden voor de nieuwsbrief.
loading

Loading articles...

Loading