7 - 9 november: wegwerkzaamheden Looveer en Stadsdam Huissen

04 nov , 10:24 Gemeente
Bord.Asfaltonderhoud aan de Loostraat in Huissen Gemeente Lingewaard
Gemeente Lingewaard

Het wegdek van het Looveer en de Stadsdam in Huissen moet vervangen worden. De werkzaamheden worden uitgevoerd in het weekend van vrijdag 7 november 18.00 uur tot en met zondag 9 november 18.00 uur.

Hiermee hoopt de gemeente de overlast tot een minimum te beperken. Voor de veiligheid sluit de gemeente de weg af voor al het doorgaand verkeer. Het verkeer wordt omgeleid.

Wat kun je merken van de werkzaamheden?

  • Het centrum van Huissen is moeilijker te bereiken. Parkeren kan nog steeds bij de Albert Heijn en de Arnhemse poort. Parkeerplaats Molenweide is bereikbaar via de Kloosterlaan. Als je hier parkeert kun je alleen via de omleiding over Angeren wegrijden.
  • Bewoners van de Terpweide en het Looveer kunnen hun woning bereiken via het fietspad.
  • Bedrijventerrein Looveer is niet bereikbaar, behalve voor bewoners van het Looveer en fietsers.
  • De pont bij het Looveer is alleen toegankelijk voor fietsen en voetgangers.

Contact

Heb je nog vragen naar aanleiding van de werkzaamheden en de afsluiting? Neem dan contact met de gemeente op via het contactformulier op de website.

Wegwerkzaamheden Looveer en Stadsdam Huissen Gemeente Lingewaard
Gemeente Lingewaard
Wegwerkzaamheden Looveer en Stadsdam Huissen